Odeonarts Müzik Hizmetleri & PR

​Semin Tunalı, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 2008 – 2010 yılları arasında Londra Queen Mary Üniversitesi’nde Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yaptı. 2015 yılına kadar gayrimenkul hukuku, banka-finans hukuku, ticaret ve şirketler hukuku alanlarında hukuki danışmanlık yaptı. 2015 yılında kariyerinde köklü bir değişim yapmak ve sevdiği alana yönelmek üzere aktif olarak avukatlık yapmayı bıraktı. 
2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi – MIAM Müzikoloji Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Bu arada çeviri yapmaya ve müzik üzerine yazılar yazmaya devam etti.
İTÜ MIAM’ın kurumsal iletişimini yürütmenin yanı sıra üniversite içinde ve dışında düzenlediği etkinlikler ve kürasyonlarda aktif olarak görev alan Semin Tunalı, Aralık 2017’de OdeonArts Müzik & İletişim’e katıldı.

Ekibimiz

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın ilk orkestra direktörü olarak çalıştığı 14 yıl süresince Gürer Aykal, Suna Kan, İdil Biret, Emin Fındıkoğlu, Fazıl Say, Güher - Süher Pekinel, Cem Yılmaz, Ali Poyrazoğlu, Gülsin Onay, Alexander Rudin, Maxim Vengerov, Lang Lang, Juilliard String Quartet, George Zamphir, Dino Saluzzi, Brandford Marsalis, René Fleming, Elina Garanca, Victoria Mullova, Ömer Faruk Tekbilek gibi dünya çapında birçok sanatçı ve  yüzlerce orkestra müzisyeni ile çalıştı. 2014'te Borusan Kültür Sanat'tan ayrıldı. 2014 - 2016 arası Borusan Quartet'in menajerliğini kurum dışından sürdürdü. Aynı yıl OdeonArts Müzik ve İletişim'i kurdu.​

Sabâ Sümer, Sainte Pulcherie Fransız Orta Okulu ve Saint Benoît Fransız Lisesi'ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik Bölümü'nde devam eden eğitimine ara vererek Bodrum'a yerleşti. 1989 - 1999 yılları arasında Sunday adlı Bodrum tipi Triandil tekneleriyle butik Mavi Yolculuk Yat işletmeciliği yaptı. 

2000 yılında İstanbul'a döndü ve Akademi İstanbul'da Halkla İlişkiler ve İletişim dersleri aldı.  2001'de çalışmaya başladığı Borusan Kültür Sanat Merkezi'nde, Borusan Filarmoni Orkestrası menajerliği yanı sıra çeşitli özel klasik müzik ve caz etkinlikleri ve kültürel etkinlikler düzenledi. 2005'te Bilgi Üniversitesi, Avusturya Kültür Ofisi, British Council, Fransız Kültür Merkezi ve Hollanda Başkonsolosluğu'nun içinde yer aldığı, Avrupa Kültür Derneği Europist Kültürel İşbirliği Platformu ve merkezi Amsterdam’da bulunan ECF’in katkılarıyla bu gerçekleştirilen Kültür ve Sanat Yönetimi (Culture and Art Management) eğitimleri aldı.

OdeonArts Müzik & İletişim | OdeonArts Music Management &PR

​Nitelikli müziğin desteklenmesi ve daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmasını amaç edinen OdeonArts Müzik ve İletişim, temsilciliğini üstlendiği, önde gelen klasik müzik ve caz topluluklarının tanıtımını ve festivaller, sanatsal etkinlikler, kültür merkezleri ve özel davetlerde konser organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.  

Ayrıca müzik yoluyla etkin iletişim programları, eğitim, sosyal sorumluluk ve kurumsal iletişim projeleri geliştirmektedir.

OdeonArts Müzik & İletişim 

Gelecek Etkinlikler