OdeonArts Müzik Etkinlikleri & İletişim

Klasik Müzik ve Caz Konserleri, Özel Dinletiler, Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler ve Festivaller 

#odeoartsmusic

​ #iyimüziktutkusu

Odeonarts Müzik Hizmetleri & PR

​Semin Tunalı, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 2008 – 2010 yılları arasında Londra Queen Mary Üniversitesi’nde Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yaptı. 2015 yılına kadar gayrimenkul hukuku, banka-finans hukuku, ticaret ve şirketler hukuku alanlarında hukuki danışmanlık yaptı. 2015 yılında kariyerinde köklü bir değişim yapmak ve sevdiği alana yönelmek üzere aktif olarak avukatlık yapmayı bıraktı. 
2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi – MIAM Müzikoloji Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Bu arada çeviri yapmaya ve müzik üzerine yazılar yazmaya devam etti.
İTÜ MIAM’ın kurumsal iletişimini yürütmenin yanı sıra üniversite içinde ve dışında düzenlediği etkinlikler ve kürasyonlarda aktif olarak görev alan Semin Tunalı, Aralık 2017’de OdeonArts Müzik & İletişim’e katıldı.

Gelecek Etkinlikler 

Ekibimiz

Yaklaşık kurulduğundan itibaren 14 yıl Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın direktörlüğünü yaptığı dönemde Gürer Aykal, Suna Kan, İdil Biret, Emin Fındıkoğlu, Fazıl Say, Güher - Süher Pekinel, Cem Yılmaz, Maxim Vengerov, Lang Lang, Juilliard String Quartet, George Zamphir, Dino Saluzzi, Brandford Marsalis, René Fleming, Elina Garanca, Victoria Mullova, Ömer Faruk Tekbilek gibi dünya çapında birçok sanatçı ve  yüzlerce orkestra müzisyeni ile çalıştı. 2014'te Borusan Kültür Sanat'tan ayrıldı. 2014 - 2016 arası münferit olarak Borusan Quartet'in menajerliğini sürdürdü. Aynı yıl OdeonArts Müzik ve İletişim'i kurdu.​

Sabâ Sümer, Sainte Pulcherie ve ardından Saint Benoît Fransız Lisesi'ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü'nde devam eden eğitimine ara vererek 1986'da Bodrum'a yerleşti ve Sunday Mavi Yolculuk Yat Turizm'i kurdu. 1998'e dek turizm sektöründe yat işletmeciliği ve marinacılık alanlarında çalıştı. 2000'de İstanbul'a döndü ve Akademi İstanbul'da İletişim ve Halkla İlişkiler dersleri aldı.  2001'de çalışmaya başladığı Borusan Kültür Sanat Merkezi'nde, Borusan Filarmoni Orkestrası menajerliği ve çeşitli özel müzik etkinlikleri organizasyonları ile kültür ve sanat yöneticiliğine adım attı. 2005 - 2006 sezonunda düzenlenen Avrupa Kültür Derneği, Bilgi Üniversitesi, Avusturya Kültür Ofisi, British Council, Fransız Kültür Merkezi ve Hollanda Başkonsolosluğu'nun içinde yer aldığı, Europist Kültürel İşbirliği Platformu ve Amsterdam’da bulunan ECF’in katkılarıyla Uluslararası Kültür ve Sanat Yönetimi I ve II başlığı altında düzenlenen seminer ve atölye çalışmalarına katıldı.  

​Nitelikli müziğin desteklenmesi ve daha geniş dinleyici kitlesine ulaşmasını amaç edinen OdeonArts Müzik ve İletişim, temsilciliğini üstlendiği, önde gelen klasik müzik ve caz topluluklarının tanıtımını ve festivaller, sanatsal etkinlikler, kültür merkezleri ve özel davetlerde konser organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.  

Ayrıca müzik yoluyla etkin iletişim programları, eğitim, sosyal sorumluluk ve kurumsal iletişim projeleri geliştirmektedir.

OdeonArts Müzik & İletişim