OdeonArts Müzik Etkinlikleri & İletişim

Klasik Müzik ve Caz Konserleri, Özel Dinletiler, Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler ve Festivaller 

#odeoartsmusic

Odeonarts Müzik Hizmetleri & PR

​Semin Tunalı Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 2008 – 2010 yılları arasında Londra Queen Mary Üniversitesi’nde Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yaptı. 2015 yılına kadar gayrimenkul hukuku, banka-finans hukuku, ticaret ve şirketler hukuku alanlarında hukuki danışmanlık yaptı. 2015 yılında kariyerinde köklü bir değişim yapmak ve sevdiği alana yönelmek üzere aktif olarak avukatlık yapmayı bıraktı. 
2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi – MIAM Müzikoloji Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Bu arada çeviri yapmaya ve müzik üzerine yazılar yazmaya devam etti.
İTÜ MIAM’ın kurumsal iletişimini yürütmenin yanı sıra üniversite içinde ve dışında düzenlediği etkinlikler ve kürasyonlarda aktif olarak görev alan Semin Tunalı, Aralık 2017’de OdeonArts Müzik & İletişim’e katıldı.

Gelecek Etkinlikler 

Hikayemiz 

 yılları arasında direktörlüğünü yaptı. Gürer Aykal, Suna Kan, İdil Biret, Emin Fındıkoğlu, Fazıl Say, Lang Lang, George Zamphir, Dino Saluzzi, Wynton Marsalis, René Fleming, Ömer Faruk Tekbilek gibi dünya çapında birçok sanatçı ve  yüzlerce orkestra müzisyeni ile çalıştı. 2014'te Borusan Kültür Sanat'tan ayrıldı. 2014 - 2016 arası münferit olarak Borusan Quartet'in menajerliğini sürdürdü. Aynı yıl OdeonArts Müzik ve İletişim'i kurdu.​

Saba Sümer, Saint Benoit Fransız Lisesi'ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü'nde devam eden eğitimine ara vererek 1986'da Bodrum'a yerleşti ve Sunday Mavi Yolculuk Yat Turizm'i kurdu. 1998'e dek turizm sektöründe yat işletmeciliği ve marinacılık alanlarında çalıştı. 2000'de İstanbul'a döndü ve Akademi İstanbul'da İletişim ve Halkla İlişkiler dersleri aldı.  2001'de Borusan Kültür Sanat Merkezi'nde Borusan Filarmoni Orkestrası konserleri ve çeşitli özel müzik etkinlikleri organizasyonları ile kültür - sanat yöneticiliğine adım attı. 2005 - 2006'da düzenlenen Avrupa Kültür Derneği, Avusturya Kültür Ofisi, British Council, Fransız Kültür Merkezi ve Hollanda Başkonsolosluğu'nun içinde yer aldığı, Europist Kültürel İşbirliği Platformu ve Amsterdam’da bulunan ECF’in katkılarıyla Kültür-Sanat Yönetimi I ve II başlığı altında düzenlenen sanat yöneticiliği eğitimleri aldı, seminer ve atölye çalışmalarına katıldı. Kültür ve sanat iletişimi, sanatçı menajerliği, programlama, orkestra ve tur menajerliği, etkinlik organizasyonu ve konser salonu yönetimi gibi çeşitli alanlarında çalıştığı Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın 2001 - 2014

OdeonArts Müzik & İletişim, temsilciliğini üstlendiği klasik müzik ve caz topluluklarının, konser salonları, festivaller, sanatsal etkinlikler, kültür merkezleri ve özel davetlerde konser organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Birlikte çalıştığı, önde gelen sanatçıların iletişimini ve tanıtımını yapmaktadır. Nitelikli müziğin desteklenmesi ve daha geniş dinleyici kitlesine ulaşmasını amaç edinen OdeonArts Müzik ayrıca müzik yoluyla etkin iletişim programları, sosyal sorumluluk ve kurumsal iletişim projeleri geliştirmektedir.

OdeonArts Müzik & İletişim