OdeonArts Müzik Etkinlikleri & İletişim

Klasik Müzik ve Caz Konserleri, Özel Dinletiler, Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler 

#odeoartsmusic

Odeonarts Müzik Hizmetleri & PR

Ekibimiz

​Semin Tunalı Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 2008 – 2010 yılları arasında Londra Queen Mary Üniversitesi’nde Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yaptı. 2015 yılına kadar gayrimenkul hukuku, banka-finans hukuku, ticaret ve şirketler hukuku alanlarında hukuki danışmanlık yaptı. 2015 yılında kariyerinde köklü bir değişim yapmak ve sevdiği alana yönelmek üzere aktif olarak avukatlık yapmayı bıraktı. 
2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi – MIAM Müzikoloji Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. Bu arada çeviri yapmaya ve müzik üzerine yazılar yazmaya devam etti.
 MIAM’ın üniversite içinde ve dışında düzenlediği etkinlikler ve kürasyonlarda aktif olarak görev alan Semin Tunalı, Aralık 2017’de OdeonArts Müzik & İletişim’e katıldı

Gelecek Etkinlikler 

Saba Sümer 2001'de Borusan Kültür Sanat Merkezi'nde müzik etkinlikleri ve performans sanatları yöneticiliğine adım attı. 2005-2006'da düzenlenen Avrupa Kültür Derneği, Avusturya Kültür Ofisi, British Council, Fransız Kültür Merkezi ve Hollanda Başkonsolosluğu'nun içinde yer aldığı, Europist Kültürel İşbirliği Platformu ve Amsterdam’da bulunan ECF’in katkılarıyla Kültür-Sanat Yönetimi I ve II başlığı altında düzenlenen sanat yöneticiliği eğitimleri aldı, seminer ve atölye çalışmalarına katıldı. 

Konser organizasyonu, sanatçı ilişkileri ve iletişim, programlama, orkestra menajerliği, tur menajerliği, sanatçı temsilciliği, konser salonu yönetimi gibi çeşitli alanlarında çalıştığı Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın 2001-2014 yılları arasında direktörlüğünü yaptı. 2014'te Borusan Kültür Sanat'tan ayrıldı. 2014 - 2016 arası münferit olarak Borusan Quartet'in menajerliğini sürdürdü. Aynı yıl OdeonArts Müzik Etkinlikleri ve İletişim'i kurdu.

OdeonArts Müzik Etkinlikleri & İletişim, önde gelen klasik müzik ve caz gruplarının, yurt dışında ve ülkemizde elde ettiği başarılarının tanıtımını yapmakta ve çalışmalarını organizasyonel anlamda yönetmektedir. Ayrıca müzik ile iletişimi bir araya getirerek sosyal sorumluluk ve kurumsal iletişim projeleri üretmektedir.  

OdeonArts Müzik Etkinlikleri & İletişim