Odeonarts Müzik Hizmetleri & PR

Nemeth Quartet


Gülen Ege Serter keman  

Şeniz Aybulus, keman  

Elena Nayman Ünaldı viyola  

Mutlu Varlık Kocaili çello​​​


Nemeth Quartet 1998 yılında “İzmir Genç Yetenekler Oda Müziği Festivali”ne ve 2000 yılında Japonya, Shizouka’da düzenlenen ''Uluslararası Japonya Gençlik Festivali”ne katıldı. Festivale başvuran gruplar arasında Türkiye’den seçilen ilk ve tek grup olarak burada 3 konser gerçekleştirdi. Daha sonra Tunus Kültür Bakanlığı tarafından düzenlenen “Uluslararası Sanat Festivali”ne davet edildi.
2014 yılında yenilenen grup Ankara Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu ve İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi başta olmak üzere bir çok salonda konser verdi. Yine aynı yıl Yunanistan’da düzenlenen “eMuse Uluslararası Müzik Yarışması”nda ikincilik ödülü aldı.  2014 Temmuz ayında Frankfurt’ta düzenlenen Saray Festivali’nde, Aralık 2014 tarihinde Saraybosna’da ve Mart 2015'te Moskova Çaykovski Devlet Konservatuvarı’nda konserler gerçekleştirdi. 

Nemeth Quartet ile birlikte yaptıkları oda müziğinin yanısıra Gülen Ege Serter ve Şeniz Aybulus Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı keman sanat dalı, Elena Nayman Ünaldı ve Mutlu Varlık Kocaili Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı viyola ve çello sanat dalında  görevlerini sürdürmektedirler.

​​Şeniz Aybulus

​​​Gülen Ege Serter

Franz Schubert (1797 - 1828)  14 numaralı Yaylı Çalgılar Dörtlüsü  "Ölüm ve Genç Kız"

Edvard Grieg (1843 - 1907)        1 numaralı Yaylı Çalgılar Dörtlüsü op. 27 

Bedrich Smetana (1824 - 1884)  Yaylı Çalgılar Dörtlüsü "From my Life"
Oğuzhan Balcı (1977)                  1 numaralı Yaylı Çalgılar Dörtlüsü 

Ulvi Cemal Erkin (1906 - 1972)   Piyanolu Beşli  

Antonin Dvorak (1841 - 1904)   2 numaralı Piyanolu Beşli op.81

W. A. Mozart Piyano Konçertosu La Majör K. 414 Orjinal düzenleme: W. A. Mozart  

Luigi Boccherini (1743 - 1805)   4 numaralı Gitarlı Beşli  

Astor Piazzola (1921 - 1992)       "Mevsimler" tango düzenlemeleri 
Oğuzhan Balcı (1977)                   Düzenlemeler

Frideric Handel (1685 - 1759)    "Passacaglia"

​Klasik Repertuar

1990 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı viyolonsel bölümünü kazanarak Katalin Nemeth ile çalışmalarına başladı.1995 yılından itibaren çalışmalarını Melih Kara ile sürdüren Kocaili, 2001 yılında başarı ile mezun oldu ve A. Ü. Devlet Konservatuvarı’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. Yüksek lisans çalışmalarını Doç. Yuri Semenov ile yaptı. 
Üyesi olduğu Nemeth Quartet ve Nemeth Trio ile, Bursa Senfoni Orkestrası ve Uludağ Üniversitesi Akademik Orkestrası’nda solist olarak, çeşitli orkestralar ile yurt içi ve yurt dışında bir çok konser ve festivalde yer almıştır. Uluslararası  Eskişehir  Festivali,  1998  yılında Dokuz  Eylül Üniversitesi tarafından düzenlenen “Genç Yetenekler Oda Müziği Festivali”, 2001 yılında Japonya’nın Shizuoka kentinde düzenlenen “Uluslararası Genç Müzisyenler Festivali”, 2006 yılında Tunus’un Sousse kentinde, Tunus Kültür Bakanlığı tarafından düzenlenen “Uluslararası Müzik Festivali, Almanya Frankfurt’ta düzenlenen Höckst Saray Festivali’nde yer almıştır. Yine 2014 yılında Nemeth Quartet ile katıldıkları  “Uluslararası eMuse Yarışması”nda ikincilik ödülü almışlardır.
2005 yılından itibaren Bursa Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda  viyolonsel ve  oda müziği dersleri veren Kocaili , Prof. Dr. Ozan Tunca ile sanatta  yeterlik çalışmalarına devam etmektedir.

​​​​​Elena Nayman Ünaldı

Rusya’nın Novokuznetsk kentinde doğan sanatçı müzik eğitimine Lyubov Vorobiova ile keman çalışarak başladı, 1998'de Margarita Sinyugina'dan dersler almaya başladı ve 2000 yılında Novosbirsk Müzik Okulu’na girdi. Burada Aleksandır Ohotin'in viyola sınıfında 4 yıl okuduktan sonra Moskova Özel Gnesin Müzik Lisesi'nde Rusya Devlet Sanatçısı Elena Ozol'un sınıfına girdi. Buradaki eğitimi sırasında "Gnesin Virtüözleri Senfoni Orkestrası"nda yer aldı ve yurt dışında Almanya, İsviçre, Japonya, Hollanda gibi ülkelere turnelere gitti. Ardından 2007'de Moskova - Çaykovski Devlet Konservatuvarı'nın giriş sınavlarını kazanarak Yuri Başmet'in asistanı Doçent Roman Balaşov'un sınıfına girmeye hak kazandı.
Elena Ünaldı Moskova - Çaykovski Devlet Konservatuvarı'ndaki eğitimi boyunca içlerinde konservatuvarın Bolşoy (Büyük) Salonu'nun da bulunduğu bir çok konser salonunda solo, oda müziği, oda orkestrası, senfoni orkestrası konserleri verdi. Rusya Devlet Sanatçısı ünlü kemancı Eduard Graç'ın kurduğu "Moskovia" Oda Orkestrası'nda birçok konserde görev yaptı. Türkiye'de Kapadokya'da her yıl düzenlenen uluslararası nitelikteki "Klasik Keyifler" oda müziği konserlerinde yer aldı.
Sanatçı Çaykovski Devlet Konservatuarı'ndaki lisans ve yüksek lisans eğitimini 2012 yılında tamamladı. Halen Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda görevinin yanı sıra solist, oda müziği ve orkestra sanatçısı olarak konserler vermeye devam etmektedir.

Keman çalışmalarına 1991 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Ionescu Galati ile başlayan Aybulus, Ezgi Gönlüm Yalçın’ın sınıfından 2002'de mezun oldu. Aynı yıl Moskova Çaykovski Devlet Konservatuvarı’nın sınavlarını kazanarak Prof. Marina Yashvili’nin sınıfına kabul edildi. Eğitimi sırasında Prof. L. Nikolaev, V. Ashkenazy, S. Ponkin gibi birçok şef ve Prof. A. Bahchiev, I. Kandinskaya, aynı zamanda Şostakoviç Kuartet’in keman sanatçısı S. Pishugin ve Borodin Kuartet’in viyola sanatçısı D. Schebalin ile oda müziği çalıştı. Prof. Sergei Kravchenko, Hagai Shaham, Suna Kan, Lucas David, Maxim Vengerov gibi sanatçıların ustalık sınıflarına katıldı.
2008 yılında Moskova’daki lisans ve yüksek lisans eğitimini  M. Yashvili’nin sınıfından “solist sanatçı” diploması  ile tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda ders verdi, aynı zamanda Akbank Oda Orkestrası’nda görev aldı. Ankara’da düzenlenen “Bilkent Keman Günleri” ve İtalya’da düzenlenen “CAKA Keman Yaz Okulu”nda eğitmen olarak görev aldı.  Halen Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda öğretim görevlisi olan Aybulus, aynı kurumda Prof. Dr. Cihat AŞKIN ile doktora çalışmalarının yanı sıra solo konserlerine devam etmektedir. Aynı zamanda 2013 yılından itibaren Nemeth Quartet ile yurt içinde ve yurt dışında oda müziği konserlerini sürdürmektedir.

​​​​​Mutlu Varlık Kocaili

Eskişehir'de doğan Gülen Ege Serter, 1990 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü, Istvan Nemeth’in sınıfına kabul edildi. Daha sonra çalışmalarını Burak Tüzün ve Prof. Nazım Rzayev ile sürdüren sanatçı, lisansını “birincilik” ile bitirerek 2001 yılında mezun oldu.

1998'de Kültür Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen "Genç Yetenekler Keman Yarışması"nda "Mansiyon", 2000 yılında Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi ve Rotary Kulübü tarafından ortaklaşa düzenlenen "Genç Yetenekler Keman Yarışması"nda "Birincilik" ödülleri aldı, Anadolu Üniversitesi’nin 2012 yılı “Sanat Teşvik Ödülüne” layık görüldü. 2001 yılında Anadolu Ün. Dev Konservatuvarı'na araştırma görevlisi olarak atandı ve aynı yıl YÖK bursu ile Moskova Çaykovsky Devlet Konservatuvarı'na, Prof. M. A. Gotsdiner'in sınıfında master eğitimi için gitti ve mburada masterını yüksek derece ile tamamlayarak Türkiye'ye döndü. 
Türkiye’deki bir çok konserlerin yanı sıra Avusturya, Fransa, Almanya, Japonya, Hollanda, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Tunus, Yunanistan, Venezuela, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Azerbaycan, Kosova, Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya, Bosna Hersek, Çin Halk Cumhuriyeti ve Pakistan'da konserler verdi.
 33 yaşında profesörlüğe yükseltilerek Türkiye’de, alanında en genç profesör olan sanatçı, halen Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda öğretim üyesidir ve Müzik Bölümü Başkanlığı görevini sürdürmektedir.Gülen Ege Serter'in “Kemanda Sağ Kol Teknikleri” adlı bir kitabı yayınlanmıştır.