Odeonarts Müzik Hizmetleri & PR

Yavuz Akyazıcı Project  

Basın Yansımaları

Yavuz Akyazıcı Project Videolar

Yavuz Akyazıcı & Funda Akyazıcı Duo

OdeonArts Müzik Etkinlikleri & İletişim
Klasik Müzik ve Caz Konserleri, Özel Dinletiler, Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler ve Festivaller 

#odeoartsmusic #iyimüziktutkusu

Yavuz Akyazıcı, New York caz sahnesinde 17 yıl ünlü müzisyenlerle efsane olmuş caz kulüplerde beraber konserler verdikten sonra, Türkiye'ye dönüp Teoman, Göksel, Duman gibi sanatçıların popüler şarkılarını 50'lerin Amerikan caz standartları formunda yorumladı. 'Bu Aşk Fazla Sana', 'Depresyondayım' ve 'Güzel Bir Gün' ve daha onlarca popüler şarkıyı dinleyebileceğiniz Turkish Jazz Standards albümleriyle Amerika’nın en saygın haber ve kültür sanat radyosu olan NPR'a konuk oldu.

Caz müziğe başladığı yıllarda John Coltrane’le bas çalan Reggie Workman'ın sınavına tabii tutulup New York’taki The New School Jazz Performance bölümüne giriş yapan Yavuz Akyazıcı, yıllar içinde beraber çaldığı Patricia Barber, Billie Harper, Matt Wilson, Eric Person gibi müzisyenlerle, Birdland, Knitting Factory, Smalls, 55 Bar gibi efsane kulüplerin yanı sıra, JVC Jazz Festival, Baku Jazz Festival, Charlie Parker Jazz Festival gibi uluslararası caz festivallerinde konserler verdi.

Yavuz Akyazı Project'te vokalde Funda Akyazıcı yer alıyor.​​ Küçük yaştan beri şarkı söyleyen Funda Akyazıcı, 2009 - 2013 yılları arasında Beşiktaş Musiki Cemiyeti korosunda dört yıl şarkı söyledi. Daha sonra, caz müziğine ilgi duyarak, Yavuz Akyazıcı’yla caz teori, armoni ve kompozisyon çalıştı. Bu dönemde yeteneğiyle Yavuz Akyazıcı’nın ilgisini çekerek, Yavuz Akyazıcı’yla birlikte Yel Değirmeni Sanat, Nardis, Divine Jazz Club, Alaçatı Take Five Jazz Club ve Çeşme 15 Eylül Marina’da konserler verdi. 

Albümler